Dr Olga Gójska-Zygner

Przed umówieniem się do dr Gójskiej-Zygner lub innego lekarza weterynarii serdecznie prosimy o zapoznanie się zaleceniami przed wizytą u podanymi poniżej oraz w zakładce Zalecenia przed wizytą.
Czas konsultacji u dr Gójskiej-Zygner to około 30 min per zwierzę. Czas ten może ulec zmianie w zależności od stanu i potrzeb pacjenta.
Godzina rozpoczęcia wizyty jest umowna, ale klient proszony jest o stawienie się punktualnie na ustaloną godzinę.
Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji telefonicznej.  Prosimy o wpisanie tej informacji w formularz rejestracyjny i przesłanie wcześniej całej dokumentacji na adres labros@labros.pl

Poprzez zakładkę REJESTRACJA ONLINE istnieje możliwość zapisania się do 21 dni od bieżącego dnia.

Jeśli pacjent jest w ciężkim stanie a nie ma możliwości zapisania się do dr Gójskiej-Zygner z powodu braku terminów zalecamy zapisanie się do lekarza internisty przyjmującego równolegle do doktor.

Grafik doktor dostępny jest w zakładce REJESTRACJA ONLINE .

Koszt konsultacji u dr Olgi Gójskiej-Zygner to 250 zł (1 zwierzę, czas do 30 minut)

Zalecenia przed wizytą u dr Olgi Gójskiej-Zygner

1. Czas konsultacji u dr Gójskiej-Zygner to około 30 min per zwierzę. Czas ten może ulec zmianie w zależności od stanu i potrzeb pacjenta.

2. Godzina rozpoczęcia wizyty jest umowna, ale klient proszony jest o stawienie się punktualnie na ustaloną godzinę, aby nie powodować kolejnych opóźnień.

3.Recepcja nie informuje telefonicznie o opóźnieniach. 

4. Pierwsza konsultacja odbywa się stacjonarnie. Wyniki dotychczasowych badań wraz z historią leczenia pacjenta prosimy o przesłanie mailem. Wersję papierową dokumentacji medycznej można zabrać na wizytę. Na pierwszą wizytę zapraszamy pacjenta na czczo, aby można było pogłębiać diagnostykę  (badanie krwi, badanie USG). 

5. Pierwsza konsultacja umawiania jest Online. Poprzez zakładkę REJESTRACJA ONLINE istnieje możliwość zapisania się do 21 dni od bieżącego dnia. System o g 24:00 umożliwia zapisanie się na wizytę w ciągu najbliższych 21 dni. Terminy są dostępne do momentu zarezerwowania ostatniej wizyty. 

6. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji telefonicznej dla pacjentów w kontynuacji-omówienie wyników. Zapisy na konsultację telefoniczną prowadzi recepcja. Konsultacje telefoniczne odbywają się tylko i wyłącznie w czwartki. Wizyta stacjonarna nie może zostać zamieniona na konsultację zdalną-w takim przypadku przepada i będzie przeniesiona na pierwszy wolny termin konsultacji zdalnej. 

7. Pacjenci w kontynuacji leczenia proszeni są o ustalenie kolejnego terminu wizyty na recepcji zgodnie z zaleceniem dr Gójskiej. Że względu na ilość pacjentów będących pod opieką dr Gójskiej, najlepiej termin rezerwować z wyprzedzeniem. Na konsultacje kontynuacyjne właściciele zgłaszają się z kompletem badań. Badania krwi należy wykonać odpowiednio wcześniej a na badanie USG można umawiać się 30 min przed zaplanowaną wizytą u dr Gójskiej. 

8. Wizyta u dr Gójskiej ma charakter konsultacyjny/specjalistyczny a nie internistyczny.  Na pobrania krwi, opróżnianie gruczołów, obcinanie pazurków czy kroplówki, podanie leków iniekcyjnych  prosimy umawiać się do internistów. 

9. Wszystkie wyniki zleconych badań omawiane są podczas wizyty/konsultacji telefonicznej. Zalecenia,  weryfikacja wyników badań i wydanie nowych zaleceń również. 

10. Po każdej konsultacji do 7 dni pacjent może kontaktować się mailowo z Przychodnią żeby doprecyzować zalecenia lub uzyskać szczególowe informacje dotyczące zleconych badań. 

11. Zapytania mailowe wymagające weryfikacji badań i modyfikacji zaleceń traktowane są jako dodatkowa konsultacja. 

12. Jeśli  pacjent jest w ciężkim stanie a nie ma możliwości zapisania się do dr Gójskiej-Zygner z powodu braku terminów zalecamy zapisanie się do lekarza internisty przyjmującego równolegle z dr Gójską-Zygner. Lekarz internista przeprowadzi wywiad z opiekunem i będzie konsultował zalecenia i dalsze postępowanie z lekarzem prowadzącym.