O nas

Specjalistyczna przychodnia weterynaryjna LABROS położona na Sadybie została założona w 2021 roku przez czworo lekarzy weterynarii: Joannę Gajger, Olgę Gójską-Zygner, Grzegorza Kotomskiego oraz Wojciecha Zygnera. Naszym celem było skupienie w jednym miejscu lekarzy weterynarii posiadających różne specjalizacje, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie diagnostyki i leczenia większości chorób zwierząt towarzyszących w obrębie jednej placówki. Zespół stanowią głównie lekarze z wieloletnim doświadczeniem posiadający krajowe specjalizacje z zakresu chorób psów i kotów, chirurgii weterynaryjnej, chorób zwierząt nieudomowionych, radiologii weterynaryjnej oraz weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej, z czego znaczna część posiada również stopnie naukowe doktora nauk weterynaryjnych lub doktora habilitowanego nauk weterynaryjnych. Założyciele placówki od lat leczą pacjentów na terenie Warszawy.

Współpracujemy z uznanymi autorytetami w zakresie różnych dziedzin weterynarii z krajowych i zagranicznych ośrodków akademickich. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z pracującymi u nas młodszymi lekarzami weterynarii.

W naszej pracy przykładamy dużą wagę do dokładnej diagnostyki oraz leczenia w oparciu o uzyskane wyniki badań. W przychodni konsultowani są pacjenci w zakresie chirurgii i ortopedii, stomatologii, chorób wewnętrznych zwierząt, chorób drobnych ssaków, endokrynologii psów i kotów, kardiologii, dermatologii oraz chorób pasożytniczych. Ponadto, w przychodni wykonywane są badania obrazowe ( USG, RTG, badanie Dopplerowskie), operacje z zakresu chirurgii miękkiej i ortopedii oraz zabiegi stomatologiczne z zastosowaniem znieczulenia ogólnego drogą wziewną pod nadzorem anestezjologicznym.